išči

NACIONALNI SELEKTORJI 2019

Anne Isopp | Avstrija
Hana Kevilj | Bosna in Hercegovina
Maroje Mrduljaš | Hrvaška
Jana Tichá | Češka
Venetia Tsakalidou | Grčija
Zsolt Gunther | Madžarska
Alberto Alessi | Italija
Henrieta Moravčíková | Slovaška
Maruša Zorec | Slovenija
Andrej Strehovec | Srbija

Anne Isopp | Avstrija
Hana Kevilj | Bosna in Hercegovina
Maroje Mrduljaš | Hrvaška
Jana Tichá | Češka
Venetia Tsakalidou | Grčija
Zsolt Gunther | Madžarska
Alberto Alessi | Italija
Henrieta Moravčíková | Slovaška
Maruša Zorec | Slovenija
Andrej Strehovec | Srbija

NACIONALNI SELEKTORJI 2019

ŠTUDENTSKI SELEKTORJI 2019

Hans Gangoly | Technische Universität Graz/Gradec
Sonja Hohengasser, Jürgen Wirnsberger | CUAS Carinthia University of Applied Sciences (FH Kärnten)
Saša Bradić | Technische Universität Wien/Dunaj
Nermina Zagora | Arhitektonski fakultet Sarajevo/Sarajevo Faculty of Architecture
Igor Kuvač | Arhitektonsko-građevinsko-geodetski fakultet Banja Luka/Banja Luka Faculty of Architecture, Civil Engineering and Geodesy
Neno Kezić | Građevinsko-arhitektonski fakultet Split
Lovorka Prpić | Arhitektonski fakultet Zagreb
Anastasios Tellios | School of Architecture, Aristotle University of Thessaloniki, Solun
Dávid Szabó | BME, Építészmérnöki Kar Ipari és Mezőgazdasági Épülettervezési Tanszék, Budapesti/Budimpešta
Domenico Potenza | Facoltà di Architettura Pescara
Giuseppina Scavuzzo | Facoltà di Architettura Trieste/Trst
Andrea Bacová | Slovenská technická univerzita v Bratislave, Fakulta architektúry
Ana Kreč, Uroš Rustja | Fakulteta za arhitekturo Ljubljana
Robert Potokar | Fakulteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo v Mariboru
Zoran Abadić | Arhitektonski fakultet Beograd
Slobodan Jović | Departman za arhitekturu i urbanizam, Fakulteta tehničkih nauka Novi Sad 
Aljoša Dekleva | Architectural Association School of Architecture, London

 

Hans Gangoly | Technische Universität Graz/Gradec
Sonja Hohengasser, Jürgen Wirnsberger | CUAS Carinthia University of Applied Sciences (FH Kärnten)
Saša Bradić | Technische Universität Wien/Dunaj
Nermina Zagora | Arhitektonski fakultet Sarajevo/Sarajevo Faculty of Architecture
Igor Kuvač | Arhitektonsko-građevinsko-geodetski fakultet Banja Luka/Banja Luka Faculty of Architecture, Civil Engineering and Geodesy
Neno Kezić | Građevinsko-arhitektonski fakultet Split
Lovorka Prpić | Arhitektonski fakultet Zagreb
Anastasios Tellios | School of Architecture, Aristotle University of Thessaloniki, Solun
Dávid Szabó | BME, Építészmérnöki Kar Ipari és Mezőgazdasági Épülettervezési Tanszék, Budapesti/Budimpešta
Domenico Potenza | Facoltà di Architettura Pescara
Giuseppina Scavuzzo | Facoltà di Architettura Trieste/Trst
Andrea Bacová | Slovenská technická univerzita v Bratislave, Fakulta architektúry
Ana Kreč, Uroš Rustja | Fakulteta za arhitekturo Ljubljana
Robert Potokar | Fakulteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo v Mariboru
Zoran Abadić | Arhitektonski fakultet Beograd
Slobodan Jović | Departman za arhitekturu i urbanizam, Fakulteta tehničkih nauka Novi Sad 
Aljoša Dekleva | Architectural Association School of Architecture, London

 

ŠTUDENTSKI SELEKTORJI 2019

KRITERIJI

Premišljena umestitev v urbani ali naravni prostor
Sodobna inovativna prostorska zasnova
Spoštljiv odnos do naravne in kulturne dediščine
Sodobno razumevanje tradicionalnih in avtohtonih arhitekturnih elementov
Inovativni detajli
Smiselna uporaba barve, materialov, teksture in svetlobe
Prostorska in oblikovna skladnost s kontekstom

Premišljena umestitev v urbani ali naravni prostor
Sodobna inovativna prostorska zasnova
Spoštljiv odnos do naravne in kulturne dediščine
Sodobno razumevanje tradicionalnih in avtohtonih arhitekturnih elementov
Inovativni detajli
Smiselna uporaba barve, materialov, teksture in svetlobe
Prostorska in oblikovna skladnost s kontekstom

KRITERIJI

išči