išči

PIRANESI NOMINACIJE 2017

Nominacije bodo znane konec oktobra 2017.

Nominacije bodo znane konec oktobra 2017.

PIRANESI NOMINACIJE 2017

PIRANESI ŠTUDENTSKE NOMINACIJE 2017

Študentske nominacije bodo znane konec oktobra 2017.

Študentske nominacije bodo znane konec oktobra 2017.

PIRANESI ŠTUDENTSKE NOMINACIJE 2017

PIRANESI NACIONALNI SELEKTORJI 2017

Anne Isopp | Avstrija
Maroje Mrduljaš | Hrvaška
Jana Tichá | Češka
Venetia Tsakalidou | Grčija
Zsolt Gunther | Madžarska
Alberto Alessi | Italija
Henrieta Moravčíková | Slovaška
Luka Skansi | Slovenija

Anne Isopp | Avstrija
Maroje Mrduljaš | Hrvaška
Jana Tichá | Češka
Venetia Tsakalidou | Grčija
Zsolt Gunther | Madžarska
Alberto Alessi | Italija
Henrieta Moravčíková | Slovaška
Luka Skansi | Slovenija

PIRANESI NACIONALNI SELEKTORJI 2017

PIRANESI ŠTUDENTSKI SELEKTORJI 2017

Roger RieweSorana Rădulescu | Technische Universität Graz/Gradec 
Saša Bradić | Technische Universität Wien/Dunaj
Neno Kezić | Građevinsko-arhitektonski fakultet Split
Miroslav Geng, Lovorka Prpić | Arhitektonski fakultet Zagreb
Anastasios Tellios | SA Thessaloniki/Solun
Domenico Potenza | Facoltà di Architettura Pescara
Giovanni Corbellini | Facoltà di Architettura Trieste/Trst
Mitja ZorcAnja Planišček | Fakulteta za arhitekturo Ljubljana
Robert Potokar | Fakulteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo v Mariboru
Dávid Szabó | BME, Építészmérnöki Kar Ipari és Mezőgazdasági Épülettervezési Tanszék, Budapesti/Budimpešta
Aljoša Dekleva | Architectural Association School of Architecture, London
Sonja Hohengasser, Jürgen Wirnsberger | Fachhochschule Kärnten/Koroška, Spittal

Roger RieweSorana Rădulescu | Technische Universität Graz/Gradec 
Saša Bradić | Technische Universität Wien/Dunaj
Neno Kezić | Građevinsko-arhitektonski fakultet Split
Miroslav Geng, Lovorka Prpić | Arhitektonski fakultet Zagreb
Anastasios Tellios | SA Thessaloniki/Solun
Domenico Potenza | Facoltà di Architettura Pescara
Giovanni Corbellini | Facoltà di Architettura Trieste/Trst
Mitja ZorcAnja Planišček | Fakulteta za arhitekturo Ljubljana
Robert Potokar | Fakulteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo v Mariboru
Dávid Szabó | BME, Építészmérnöki Kar Ipari és Mezőgazdasági Épülettervezési Tanszék, Budapesti/Budimpešta
Aljoša Dekleva | Architectural Association School of Architecture, London
Sonja Hohengasser, Jürgen Wirnsberger | Fachhochschule Kärnten/Koroška, Spittal

PIRANESI ŠTUDENTSKI SELEKTORJI 2017

išči